Odišiel Paul Lawrie do dôchodku?

Obsah:

Paul Lawrie sa rozlúčil s European Tour v piatok a po svojom 620. štarte v kariére skončil na bežnom okruhu. 51-ročný Lawrie, ktorý premeškal cut na Scottish Open, zavŕši svoju kariéru na European Tour ôsmimi víťazstvami, 67 miestami v top 10 a dvoma účasťami v tíme Európskeho Ryder Cupu.

Prečo sa Paul Lawrie volá Chippy?

V golfe je všetkým známy ako „Chippie“pre dokonalosť svojej práce na greenoch je Paul jedným z iba ôsmich hráčov, ktorí súťažili vo viac ako 600 podujatí European Tour. V nich nazbieral osem víťazstiev vrátane nezabudnuteľného triumfu na Open v Carnoustie v roku 1999.

Čo vyhral Paul Lawrie?

Open Championship 1999 bol hlavný mužský golfový šampionát a 128. otvorený šampionát, ktorý sa konal od 15. do 18. júla v Carnoustie Golf Links v Anguse v Škótsku. Paul Lawrie vyhral svoj jediný veľký šampionát v play-off nad Jean van de Velde a Justinom Leonardom.

Kto je najlepší škótsky golfista?

Najlepší škótski golfisti všetkých čias

• Bernard Gallacher. Výhry na European Tour: 10. …
  • Paul Lawrie. Majors: 1 (The Open 1999) …
  • George Duncan. Majors: 1 (The Open 1920) …
  • Willie Park Jr. Majors: 2 (The Open 1887, 1889) …
  • Sam Torrance. Výhry na European Tour: 21. …
  • Catriona Matthew. …
  • Jamie Anderson. …
  • Bob Ferguson.

Vyhral niektomajor s trojitým bogey?

Cameron Smith to ukázal na minuloročnom Sony Open na Havaji. Smith vyhral napriek tomu, že svoje prvé dve jamky zahral za 4 nad par, vrátane triple-bogey na svojej druhej jamke turnaja. … Je tiež jedným z iba 10 hráčov od roku 1990, ktorí vyhrali po tom, čo v úvodnom kole zahrali triple-bogey (alebo horšie).

Odporúča:

Zaujímavé články
Kedy bola kampaň Dardanely?
Čítaj viac

Námorné operácie v kampani Dardanely sa uskutočnili proti Osmanskej ríši počas prvej svetovej vojny. Čo sa stalo v kampani Dardanely? 19. februára 1915 Britské a francúzske lode začali námorný útok na Dardanely. Boje vyvrcholili ťažkým neúspechom spojencov 18.