Kto vyhral Limerick v. Tipperary?

Obsah:

Záznam zo zápasu ako Limerick vyhral tretie finále v Munsteri v Páirc Uí Chaoimh víťazstvom 2:29 ku 3:21 nad Tipperary.

Kto vyhral Tipp v. Limerick 2021?

2021 Finále šampionátu seniorov v hurlingu v Munsteri – Limerick 2-29 Tipperary 3.-21. Limerick porazil Tipperaryho 2-29 ku 3-21 vo finále Munster Senior Hurling Championship v nedeľu 18. júla v Páirc Uí Chaoimh.

Porazil Limerick Tipperaryho?

V polčase strácali 10 bodov – 2-16 ku 0-12 – tím Johna Kielyho vyhral o päť bodov a zabezpečil si miesto v celoírskom semifinále vďaka druhému polčasu góly Kylea Hayesa a Seamusa Flanagana v záverečných 35 minútach, kde Limerick prekonal Tipperary 2:17 na 1:05.

Kto vyhral vrhačský zápas v Limericku?

Limerick porazil Waterford pomerom 1:25 ku 0:17 v semifinále All-Ireland Senior Hurling Championship v sobotu 7. augusta v Croke Parku.

Koľko je hodín Limerick v. Tipperary?

Sledujte Kerry vs Westmeath a Dublin vs Kilkenny naživo na RTÉ2 alebo RTÉ Player od soboty o 16:45 a Donegal vs Tyrone, po ktorých nasleduje Tipperary vs Limerick, naživo na RTÉ2 alebo RTÉ Player od 13:15 v nedeľu. Sledujte najdôležitejšie udalosti z víkendu v The Sunday Game o 21:30 na RTÉ One.